ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom s výhľadom na Haličský zámok, pozemok 1209 m² LUČENEC

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 5-izbový rodinný dom v Lučenci, v časti Markušova Pustatina, obklopený prekrásnou prírodou a s nezabudnuteľným výhľadom na Haličský zámok.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 282 m² pozostáva z prízemia a obytného podkrovia.

Prízemie tvorí závetrie, zádverie, hala s prekrásnym dreveným schodišťom, kuchyňa s jedálňou s výstupom na krytú terasu o výmere 16m², veľká obývacia miestnosť s krbom, pracovňa, špajza, technická miestnosť, práčovňa a samostatné WC. Francúzke okná nachádzajúce sa v obývacej miestnosti a kuchyni príjemne presvetľujú celé prízemie.

Talianska kuchynská linka z masívu je vyrobená na mieru a predáva sa vrátane vstavaných spotrebičov ako elektrická rúra, indukčná varná doska, odsávač pár a chladnička.

Podkrovie pozostáva z 3 samostatných spální, pričom z jednej z nich je výstup na balkón s výmerou 8 m², 2 šatníkov, vstavanej skrine, galérie, priestrannej kúpeľne s rohovou vaňou a WC.

Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca dvojgaráž, s letnou kuchyňou, príručným skladom, vodárničkou o rozlohe 98 m², prístrešok na ďalšie auto a vonkajšie kryté sedenie.

Milovníci psíkov určite ocenia 3 moderné koterce.

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 1209 m², s malebným jazierkom, ktoré zdobia farebné kvety lekna. Vzácne druhy drevín a majestátny orech dotvárajú kolorit prekrásnej záhrady.

Dom je postavený z tehly. Sedlová strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac. Kvalitné a elegantné eurookná sú z borovicového dreva. Interiér domu tvoria drevené podlahy a keramická dlažba, ktoré sú vsadením na istotu a ich kombinácia v prvkoch interiéru bude vždy pôsobiť nadčasovo. Obložkové zárubne, dvere i majestátne schodište je z čerešňového dreva. Vykurovanie je elektrické, odpad je napojený na vlastnú čističku. Kolaudácia rodinného domu vrátane dvojgaráže s letnou kuchyňu bola v októbri 2002.

Bývanie v lone prírody a pritom len 10 minút pešo od centra je snom mnohých ľudí.V blízkosti sa nachádza taktiež škôlka, škola, LIDL, mestské kúpalisko, tenisové kurty. Ak obľubujete prechádzky v prírode, beh, či bicyklovanie na novej cyklistickej dráhe, tak táto nehnuteľnosť je určená pre Vás. Okraj mesta Lučenec dotvára rozsiahla vodná nádrž Ľadovo, kde je vybudovaná oddychová zóna a hlavne v letných mesiacoch je vodná nádrž využívaná na rekreačné účely.

Ak hľadáte pokojné bývanie s výnimočnosťou polohy, v spojitosti prírody a mesta, je práve táto nehnuteľnosť pre Vás tou najvhodnejšou.

Cena nehnuteľnosti: 345.000 Eur.

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov.

Vrámci obchodu Vám poskytnem:

- realitnú činnosť – predaj a prenájom nehnuteľností – zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších portáloch a sieťach,

- právne poradenstvo – prostredníctvom advokátskej kancelárie – autorizované zmluvy, elektronicky zasielané,

- vinkulácie: bankové, notárske alebo advokátske – výber podľa Vašej preferencie,

- finančné poradenstvo – pomožeme Vám s hypotékou a poistením nehnuteľnosti - dostanete komplexný servis na jednom mieste.

Teším sa na naše spoločné stretnutie

Renáta Baltová - Váš certifikovaný realitný maklér

+421 948 935 529, e-mail:info@renatabaltova.sk

www.renatabaltova.sk

Upozornenie: text a fotodokumentácia podliehajú autorským právam, sú majetkom RK „Renáta Baltová“.

Ponuka aktuálnych nehnuteľnosti

Rodinný dom ponorený do lona prírody - Lučenec Markušova Pustatina

  • čítať viac
  • Pozemok v centre Novej Lesnej

  • čítať viac
  • Rodinný dom Poprad Veľká

  • čítať viac