REZERVOVANÉ! Pokojné bývanie, RD v MAĎARSKU, 15 km od hraníc

Exkluzívne vám ponúkam na predaj veľký rodinný dom 15 km od obce Turňa nad Bodvou alebo 45 minút z Košíc v maďarskej obci BÓDVASZILAS - hraničný prechod Hosťovce. Dom sa nachádza v tichej ulici.

Rozloha pozemku: 940m²

Zastavaná plocha budovy: 240m²

Inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina 380W, studňa

Obec. BÓDVASZILAS

Dispozičné riešenie :

Na prízemí sa nachádza veľká obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza, WC, veľká chodba, úložný priestor pod schodmi a technická miestnosť, cez ktorú sa dá dostať do vonkajšej prístavby. Na 1.podlaží sú 3 izby.

Jedna z nich je s balkónom, s pekným výhľadom na okolie. Na podlaží sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa.

Dom bol postavený v roku 1989 z kvádrov a bol rekonštruovaný za posledných 5 rokov postupne. Má novú hydroizoláciu, vodoinštaláciu a nové ústredné kúrenie - nový plynový kotol a radiátory. Dom má plastové okná, drevené parkety a dlažba, steny - stierky. V nehnuteľnosti sú zavedené všetky inžinierske siete (voda - aj vŕtaná studňa, elektrika, plyn aj kanalizácia).

Pozemk vás poteší množstvom ovocných stromov - slivka, jabloň, okrasné dreviny, kvety a priestor na parkovanie pre 2 autá.

Milovníci úložných priestorov ocenia zachovalú drevenú stodolu a menšiu stavbu prispôsobenú na chov zvierat, alebo sklad.

Obec má dobrú občiansku vybavenosť - rôzne obchody, poštu, lekáreň, ZŠ, MŠ, čerpaciu stanicu. V okolí sú krásne turistické a cyklistické trasy. V blízkosti sa nachádza Rákócziho jaskyňa pri obci Bódvarákó, kostol sv. Ondreja z 12.storočia – špeciálna dvojitá svätyňa v obci Tornaszentandras a iné miesta, atraktívne na turistiku a relax v každom ročnom období.

Cena nehnuteľnosti 89.000,.

Cena je vrátane kompletných právnych služieb spojených s prevodom nehnuteľnosti, ktorý zabezpečujeme advokátskou kanceláriou.

Pomôžeme Vám aj pri vybavení LAKCIM ( pobytovej) karty pre plynulejší prechod cez štátnu hranicu.

Ak hľadáte pokojné bývanie s výnimočnosťou polohy, v spojitosti s prírodou, je práve táto nehnuteľnosť pre Vás tou najvhodnejšou.

Teším sa na naše spoločné stretnutie:

Baltová - Váš certifikovaný realitný maklér

+421 948 935 529, e-mail:info@renatabaltova.sk

www.renatabaltova.sk

Ponuka aktuálnych nehnuteľnosti

Rodinný dom ponorený do lona prírody - Lučenec Markušova Pustatina

  • čítať viac
  • Pozemok v centre Novej Lesnej

  • čítať viac
  • Rodinný dom Poprad Veľká

  • čítať viac