O mne

Váš osobný realitný maklér

Dobrý deň,

moje meno je Renáta a pracujem v oblasti realít od roku 2017. V začiatkoch to bol iba koníček, popri rekonštrukciách starého nábytku a obnove ľudových skvostov Slovenska, kde láska a kreativita prerástla do práce.

Kým som sa rozhodla pre túto oblasť vo svete realít, pôsobila som v nadnárodných obchodných spoločnostiach ako obchodný/regionálny manažér, kouč, mentor, lektor a obchodný tréner zameraný na manažérske soft – skills zručnosti.

Pôvodným vzdelaním som pedagóg s atestáciou, lektor s Akreditáciou MŠ SR, študovala som na City University Bratislava a momentálne končím štúdium MBA – andragogika a manažment na ESBM – EuropeanSchool of Business & Management v Prahe. Akreditáciu realitného makléra som získala v AKADÉMII REALITNEJ ÚNIE SR a následne aj živnostenské oprávnenie na realitnú činnosť. Som členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Keďže vo mne stále drieme kreatívna duša, svojej fantázii často púšťam uzdu aj pri písaní veselých detských básni. Milujem veselosť farieb, prírodné materiály a jednoduchosť. Ak aj Váš vkus vystihujú uvedené prívlastky, rada sa s vami podelím o osobné skúsenosti pri rekonštrukcii chalupy, zachovania a obnove pôvodného nábytku, stropu, či starého kolovrátku alebo truhlice.

„Predaj, kúpa nehnuteľnosti je udalosť, ktorá v sebe skrýva rôzne emócie. Je to čas, kedy niečo končí a niečo nové začína. Na začiatku je vždy sen. Ak ten Váš, je snom o bývaní, rada v tom budem spolu s Vami.“