Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O mne / o nás

Renáta Baltová MBA, RSc. - Certifikovaný realitný maklér Košice


Vitajte na mojej stránke

Volám sa Renáta Baltová - Váš partner v realitnom svete. V obchode priameho predaja pôsobím 25 rokov. Mojou záľubou je práca s drevom, obnova starých chalúp, drevených truhlíc, nábytkových kúskov, fascinuje ma prenášanie nového života do našich slovenských klenotov. Práve táto vášeň a kreativita mi otvorila dvere pre realitný trh.

Predtým, ako som začala pôsobiť vo svete nehnuteľností, získavala som skúsenosti v oblasti medzinárodných obchodných korporácií ako obchodný/regionálny manažér, kouč a lektor so špecializáciou na manažérske zručnosti.

Akreditáciu realitného makléra a licenciu som získala v Akadémii Realitnej únie Slovenskej Republiky, v ktorej som aj členom a zároveň som získala najvyššie vzdelanie profesionálnych realitných poradcov na Slovensku -  RSc. (Real estate consultant). Absolventi sú zapísaní do verejného registra elitných realitných poradcov – absolventov študijného programu RSc.

V odbore Home Staging som certifikovaný profesionálny konzultant.

Mojou vášňou je nielen realitný trh, ale aj hra s materiálmi a farbami. Mám rada jednoduchosť, prírodné materiály, veselosť farieb, ktoré prenášam aj do svojej práce.

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je prelomovým rozhodnutím, kedy jedna kapitola končí a začína nová.

„Ak hľadáte sprievodcu na ceste za svojím snom o ideálnom bývaní, som tu pre vás."


Prečo práve ja?

Za každým dverami je príbeh, za každou nehnuteľnosťou je zaujímavá história. Nevidím len budovy a pozemky, vidím jedinečné príbehy, ktoré sú ukryté v každej nehnuteľnosti. Predaj domu, bytu pre mňa nie je len obchodnou záležitosťou, ale unikátnym príbehom. Aby som mohla odhaliť tú najlepšiu stránku nehnuteľnosti, musím pochopiť myšlienky, želania a očakávania každého klienta. Osobný prístup je neoddeliteľnou súčasťou mojej práce, súčasného realitného trhu vôbec. Sila je v detailoch, ktoré tvoria celok. Či už ide o zachytenie dokonalých obrazov a atmosféry nehnuteľnosti prostredníctvom fotografie, alebo o vytvorenie presných a zaujímavých popisov - to všetko si vyžaduje hlboké pochopenie nehnuteľnosti aj jej majiteľa.

Prečo práve naša realitná kancelária?

Základom našej realitnej kancelárie je to, že vieme prečo existujeme (poznáme zmysel našej firmy), vieme kam smeruje (poznáme svoju firemnú víziu), vieme čo na svojej ceste prinášame ľudom (poznáme svoje poslanie), a zároveň vieme na základe čoho robíme svoje každodenné rozhodnutia aj v tých najzložitejších situáciách (poznáme svoje kľúčové hodnoty).

Našou víziou je neustále inovovať a flexibilne reagovať na dynamicky sa meniace potreby trhu, aby sme zákazníkom mohli garantovať služby najvyššej kvality a hodnoty. Základom je vytváranie dôvery pri prvom kontakte s klientom a po úspešnom zavŕšení transakcie.

Našou misiou je vytvárať hodnotné služby s poprednými špecialistami, inžiniermi, fotografmi, a ďalšími odborníkmi. Prvoradá je kvalita nie  kvantita.

Našou hodnotou je náš etický kódex a inovácie zamerané na kvalitu vo všetkom, čo robíme. Každý zákazník je jedinečný a a preto ku každému pristupujeme individuálne.  

Naše aktivity zameriavame na tieto oblasti:

  • Rezidenčná oblasť -  predaj, prenájom bytov, rodinných domov a ďalších obytných nehnuteľností.
  • Komerčná oblasť - predajom a prenájmom komerčných priestorov – kancelárií, obchodov, skladov a priemyselných objektov.

Pridajte sa k nám, staňte sa súčasťou nášho tímu s buďte aj Vy účastníkmi tejto vzrušujúcej cesty.
 


VÝSLEDOK TVORÍME SPOLU

 

 

 

LICENCIE A CERTIFIKÁTY

ZOZNAM PREDANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ